KONST / Litografier / Färglitografi 14424377
nr 1442 4377
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Signerad, daterad 83, numrerad 207/325, "fågel". Färglitografi, bildmått: 39x55cm, yttermått inklusive ram: 50x65cm
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 januari 2022
kl 19:47:48
17/1 17:39:09